VOUCHER

1. Varianta : Rybaření dle výběru techniky, klasicky ze břehu, po dobu 5 hodin, do vzdálenosti 100km z místa Zbraslav (uPrahy). V ceně je vše. Benzín, zapůjčení vybavení na danou techniku (pruty, navijáky, křesílko, prostě vše), krmení a živá nástraha (červi,žížaly). S sebou si berete pouze svačinu a dobrou náladu, vše ostatní zajistím.

2. Varianta : Rybaření dle výběru techniky, z lodě po dobu 8 hodin, do vzdálenosti 100 km z místa Zbraslav (u Prahy). V ceně je vše. Benzín do lodě, zapůjčení vybavení na danou techniku (pruty, navijáky, křesílko, prostě vše), krmení a živá nástraha. Sebou si berete pouze svačinu a dobrou náladu, vše ostatní zajistím.

3. Varianta : Školení s echolotem Lowrance 

Vše nad 100km vzdálenosti nebo cesta do zahraničí se také dá domluvit.

Na všem se dá domluvit, vše se dá přizpůsobit Vašim představám.

Vouchery jsou vždy připravené tak, aby nebylo potřeba nic víc doplácet, tím pádem je to ideální dárek.

Po několikaleté zkušenosti vím, že 5 - 8 hodin je dostačující čas na zdokonalení a naučení se něčeho nového.

Nejsem svatý Petr, zázraky neumím a ryby jsou ryby, ale pokusím se vás naučit nové věci a ukážu vám různé tipy, triky, vychytávky, jak ulovit různé druhy ryb.

 

Jak vypadá 1. den instruktáže?

Klient si zvolí místo, kde se sejdeme a techniku, kterou se bude učit a zdokonalovat ji. Buď se jedná o chytání ze břehu nebo z lodě. Veškeré vybavení mu zapůjčím. S sebou nepotřebuje nic, jen dobrou náladu, svačinu a oblečení dle počasí. Loď je vybavena nejmodernější technikou. Echolot, velký motor, druhý příďový motor, který nás drží na místě díky připojení přes GPS (družice) a dalšími vychytávkami. Klient přijede na místo, kde je připravena loď, on nasedá a jede se rybařit. Po skončení instruktáže opět sesedá a o nic dalšího se nestará. Pokud se chytá ze břehu, tak klient přichází na místo, kde je vše nachystáno, celý den se učí nové věci a večer opět odchází o něco zkušenější a o nic víc se nestará.


Jak vypadají 2. dny instruktáže?

Stejně jako jeden den, jen stím rozdílem, že si klient bere navíc spacák a buď se spí přímo na lodi nebo v bivaku na lehátku na břehu. V chladných měsících (říjen, listopad, prosinec) je možnost se ubytovat v chatičce, penzionu, nebo různě dle lokality kam pojedeme rybařit ale to již není v ceně a na všem se domluvíme předem.
Klient potřebuje mít platný rybářský lístek a povolenku. Pokud nemá, opět vše zařídím.
Vždy je potřeba vše domluvil po telefonu, takže volejte kdykoliv nebo mi nechte na sebe telefon. Děkuji za pochopení, Filip Dušák Rybářský instruktor. 605 545 669

Filip Dušák

Tel. 605 545 669

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.